Вересень 2018

П'ятниця, 28 Вересень 2018

Золотий ключик


Сьогодні заступник голови Іванівської районної ради Тринча В.С. відвідала маленьких вихованців дошкільного навчального закладу “Золотий ключик”, що знаходиться в Іванівці, де мала змогу привітати їх вихователів з нагоди професійного свята, познайомитися з умовами перебування малечі та вивчити проблемні питання закладу.


Вихованчики радо вітали, показуючи свої знання та вміння.


Дякуємо за гостинність!!!

Read more

Понеділок, 24 Вересень 2018

Відкриття меморіальної стели


22 вересня – особливий день в історії України. В цей день вшановується пам'ять колишніх підпільників і партизан, захисників рідної землі.

 

В роки другої світової війни в районі була створена підпільна група, що не скорилася ворогу. Підпільники проводили інформаційну роботу та поширювали листівки. Весною 44-го року частину їх було заарештовано та після тривалих допитів розстріляно 29 березня.

 

42 імені викарбовані на меморіальній стелі, що встановлена в с.Великий Буялик за ініціативи голови Іванівської районної ради Беспалого О.В. та голови районної ради Організації ветеранів війни в Іванівському районі Єріна О.О., виконавець – ПП Мазур.

 

Сьогодні старшокласники Великобуялицької загальноосвітньої школи I-III ступенів підготували літературну композицію, в почесній варті стояли учні опорного закладу “Іванівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім.Б.Дерев’янка”.

 

Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятної стели.

Read more

Вівторок, 18 Вересень 2018

Семінар, 18 вересня 2018 року


Сьогодні координатор проекту Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областейМаяк Т.Л. для учасників другої фази цього Проекту – Білчанської та Знамянської сільських рад провела семінар на тему: Ефективне управління організацією громади. До участі також запрошені голови ОСН та представники КНП Іванівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Іванівської районної ради так, як один із напрямків роботи направлений на енергозберігаючі технології в закладах охорони здоров’я.

Read more

Понеділок, 17 Вересень 2018

Увага конкурс! (Будинок ветеранів)

Іванівська районна рада оголошує конкурс про відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості приміщень гаражів, площею 39 м2, 43м2 та 39,6 м2,що знаходяться за адресою: смт Іванівка, вул.Виноградна, 51,«Будинок ветеранів», нежитлова будівля, що перебуває у власностіІванівської районної ради .

Конкурс відбудеться 08 жовтня 2018 року о 10 годині в приміщенніІванівської районної ради за адресою: 67200, смт Іванівка, вул. Центральна, 93, кабінет №103.

Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом 18 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Степові зорі» та на офіційному веб-сайтіІванівської районної ради.

За довідками про участь у конкурсі звертайтесь за телефонами:

(04854) 3-13-78, 2-00-44. Заявки приймаються за адресою: 67200, смт Іванівка, вул. Центральна 93, кабінет №103.

 

Read more

П'ятниця, 07 Вересень 2018

Обласна виставка


07 вересня 2018 року в районному Будинку культури відвідали обласну виставку “100 років боротьби. Українська революція 1917-1921”.

Read more

Обласна комісія, 06-06 вересня 2018 року


Два дні поспіль в Іванівському районі перебувала робоча група обласної конкурсної комісії з організації проведення обласного конкурсу"Сільські, селищні ради та ОТГ найкращого благоустрою" . Члени робочої групи знайомилися з переможцями районного конкурсу – Великобуялицькою сільською та Іванівською селищною радами.

Read more

Сесія районної ради, 06 вересня 2018 року


06 вересня 2018 року відбулося пленарне засідання сесії Іванівської районної ради. Вже традиційно розпочали роботу з привітання колег-іменинників та вручення квітів жінкам-іменинницям.

Далі депутати приступили до розгляду порядку денного, який містив 18 питань, основними серед них були фінансового характеру, затвердження районних програм та розгляд питань, що перебувають на контролі в районній раді.

Сьогодні заслухані звіти про стан законності, боротьби зі злочинністю на території Іванівського району та про роботу редакції районної газети “Степові зорі”.

Депутати надали згоду відділу освіти райдержадміністрації на введення ставок штатних одиниць - асистентів вчителів інклюзивного навчання, опалювачів пелетних котелень та штатних одиниць для функціонування другої групи Павлинського НВК.

Депутати райради затвердили фінансовий план на друге півріччя комунального некомерційного підприємства “Іванівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, а також акт приймання-передачі Радісненської та Знам”янської амбулаторій загальної практики сімейної медицини у комунальну власність Знам”янської сільської ради.

Дякуємо усім депутатам за роботу!

Read more

Вівторок, 04 Вересень 2018

Президія райради, 04 вересня 2018 року

Сьогодні на спільному засіданні Президії районної ради та постійної комісії райради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів депутати погоджують порядок денний чергової сесії райради та проекти рішень.

 

06 вересня – пленарне засідання двадцять третьої сесії Іванівської районної ради.

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30