Завдяки електроенергії ви не відчуєте себе одинокими навіть у самоізоляції!

23 квітня 2020 року

 

Завдяки електроенергії ви не відчуєте себе одинокими

навіть у самоізоляції!

 

Звернення Одеської обласної енергопостачальної компанії ТОВ «ООЕК» до населення та підприємців Одеси та Одеської області.

 

Шановні клієнти ТОВ «ООЕК»!

 

Вам відкрито доступ до усього світу. Безліч корисних речей доступно вам дистанційно, бо ми закуповуємо для вас електроенергію наперед.

Спілкуйтесь з близькими, підтримуйте один одного, та будь ласка, вчасно сплачуйте за рахунком! Памятайте, що це дуже важливо саме зараз.

Закликаємо вас провести реєстрацію на офіційному сайті ТОВ «ООЕК» https://ooek.od.ua/reg/

Після реєстрації у особистому кабінеті ТОВ «ООЕК» ви можете, не виходячи з дому:

 • отримати інформацію про стан розрахунків,
 • отримати рахунок до сплати за закритий період споживання,
 • без комісії чи додаткових витрат здійснити оплату за спожиту електроенергію,
 • отримати актуальну інформацію про діючі тарифи та т.і.

 

Проявляйте особливу увагу до батьків, сусідів, близьких чи просто знайомих людей, що не мають технічної можливості, або не достатньо обізнані у сучасних технологіях, та допомагайте їм зареєструвати особистий кабінет, або додати особовий рахунок, та здійснити оплату з сайту, або роздрукувати рахунок для оплати у терміналах чи касах найближчого банку.

 

ТОВ «ООЕК» вважає своїм обовязком попередити споживачів про те, що несвоєчасні розрахунки неминуче призведуть до негативних наслідків, що торкнуться кожну сімю.

 

За словами директора ТОВ «ООЕК» Олександра Ніверчука, станом на 01.04.2020 р. тільки у Одеському регіоні накопичились борги за спожиту електричну енергію на загальну суму 593 млн 396 тис. грн.


«Ми добре розуміємо ситуацію у якій опинилась Україна та увесь світ, але ми, як фахівці відповідальні на окремому відрізку за енергетичну галузь у цілому, мусимо прогнозувати можливі наслідки та попереджати про них усіх учасників ринку, а у першу чергу наших споживачів.
Головне, що ми хочемо донести до свідомості загалу – відстрочка платежів не дорівнює скасуванню боргу»

 

Одеська обласна енергопостачальна компанія щомісяця своїм коштом сплачує наперед, щоб у вас було світло.

                 Дякуємо за розуміння!

 

 

 

 

Нагадаємо, що 2 квітня 2020 року Міністерство Енергетики та захисту довкілля України оприлюднило заяву у якій йдеться про стан, що склався у енергетичній галузі у зв’язку з введенням карантину.

 

https://menr.gov.ua/news/35002.html

 

У заяві наголошено на тому, що відстрочка платежів за спожиту електроенергію може призвести до критичних наслідків:

«…наслідком збереження низької платіжної дисципліни споживачів може стати оголошення операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг «переддефолтного» та/або «дефолтного» стану, що призведе до неможливості закупівлі ними електричної енергії та послуг з передачі/розподілу електричної енергії та, відповідно, припинення постачання електричної енергії споживачам, у тому числі і населенню, що вплине на зростання росту соціальної напруги у суспільстві».

 

 

8 квітня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з метою забезпечення енергетичної безпеки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийняла постанову №766  http://www.nerc.gov.ua/?id=50747  

Зазначене рішення НКРЕКП направлене на забезпечення здійснення споживачами належних розрахунків за спожиту електричну енергію, а також надійне і безперервне постачання електричної енергії.

 

 

 

 

 

 

****

ТOB "OOEK" - перший та найпотужніший постачальник електричної енергї для потреб населення та підприємств. Єдиний постачальник за універсальним тарифом в межах Одеської області.
Стабільна, надійна компанія, що активно розвивається, з багаторічним досвідом в енергетичному бізнесі та досвідченою командою професіоналів.
Більш ніж
30 центрів обслуговування у ділових центрах Одеси і Одеської області, понад 300 висококваліфікованих працівників здійснюють обслуговування більш ніж 1 000 000 клієнтів.
Ми гаранту
ємо надійне постачання електричної енергії за вигідною ціною!
Формуємо персональні тарифи та гнучкий графік оплат, підтримуємо кожного клієнта
.

https://ooek.od.ua/

 

https://www.facebook.com/tov.ooek/

 

 

 

Зустріч з ДСНС


Вчора разом з головою Іванівської райдержадміністрації Кір’яком Р.В., начальником Іванівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області Задояним А.В. та провідним інспектором районного сектору Романієм О.М. обговорювали питання підтримки вогнеборців Іванівщини. На часі – створення газодимозахисної служби в Іванівському районі. Сучасне газодимозахисне обладнання дозволить рятувальникам максимально реагувати на виклики сьогодення та убезпечить їх життя.
Під час зустрічі також обговорили питання пожежної безпеки в закладах освіти Іванівщини. Андрій Вікторович та Олександр Михайлович проінформували, що всі школи в Іванівському районі мають певні недоліки. Найгірша ситуація, а це 40-50% усіх недоліків - в Білчанському НВК та Радісненській ЗОШ. Краща ситуація по показникам та усуненню виявлених недоліків – це в Северинівському та Джугастрівському НВК, Михайлопількій ЗОШ. Попередньо прийнято рішення щодо спрямування освітньої субвенції на покращення пожежної безпеки у школах нашого району.

Ремонт амбулаторій


Вчора голова Іванівської районної ради Беспалий О.В. з головою Іванівської райдержадміністрації Кір’яком Р.В. та начальником Іванівської ДПІ Лахно В.С. мали важливу розмову з Великобуялицьким сільським головою Радославовим І.І. щодо капітального ремонту Петрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На сьогодні сільськими радами (Великобуялицька, Знам’янська та Коноплянська ОТГ) Іванівського району проведена певна робота щодо капітального ремонту амбулаторій, а саме: передбачене співфінансування, виготовлені проектно-кошторисні документації, а також проведені витрати на висновки та експертизу. Так, по Великобуялицькій ОТГ з Державноого бюджету передбачені кошти на капітальний ремонт в сумі 1198 тис.грн., по Знам’янській ОТГ - (а це - Знам’янська АЗПСМ - 1198 тис.грн. та Новоєлизаветівська АЗПСМ - 1040.79 тис.грн.), по Коноплянській ОТГ - 662 тис.грн. Іванівська районна рада звернулася до Одеської обласної ради щодо визначення розпорядниками коштів зазначені ОТГ, чекаємо на рішення облради.
Під час зустрічі сільський голова також порушив питання збереження посади лікаря-стоматолога в Петрівській амбулаторії. Для того, щоб мешканці громади не витрачали власні кошти та час на поїздку до Іванівки, чи обласного центру, фахівця такого профілю треба зберегти для громади!

Ремонт спорткомплексу


У 2020 році в Іванівському районі розпочнеться втілення проекту реконструкції стадіону спортивного комплексу в районному центрі. Цей комплекс є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Іванівського району та діє з 1988 року. Протягом останніх десяти років за рахунок коштів обласного, районного та сільських, селищних бюджетів здійснювався капітальний ремонт будівлі комунального закладу “Іванівська дитячо-юнацька спортивна школа”, а саме: замінений дах, проведений капітальний ремонт та укладена сучасна підлога спортивної зали, відремонтовані душові, внутрішні туалети, роздягальні, система водопостачання та опалення. На ці цілі використано близько 6 млн.грн. Через відсутність коштів реконструкція самого стадіону не здійснювалася. Відвідуючи спортивні заходи, ми бачимо, в якому плачевному стані глядацькі місця, а баскетбольний та волейбольний майданчики взагалі зруйновані. Через відсутність огорожі спортивного майданчику є вільний доступ на територію домашнім тваринам, здійснюється випас худоби. Чому на часі саме цей Проект? Його реалізація дозволить покращити надання послуг у сфері розвитку спорту та фізичної культури не лише в селищі Іванівка, а й всього району. Проект планується реалізувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (6750,0 тис.грн.) та коштів (співфінансування) місцевого бюджету (750,0 тис.грн.).
Оновленому стадіону спортивного комплексу в цьому році, чи в наступному, але бути! Такий підсумок сьогоднішньої зустрічі голови Іванівської районної ради Беспалого О.В. з головою Іванівської райдержадміністрації Кір’яком Р.В., начальником відділу фінансів райдержадміністрації Тітомиром А.А. та начальником Іванівської ДПІ Лахно В.С., на якій ми вели розмову щодо залучення коштів та реалізації цього Проекту.

Зустріч з головою


Виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт дороги Іванівка-Северинівка та питання соціально-економічного розвитку Северинівської сільської ради сьогодні стали предметом обговорення спільної зустрічі голови Іванівської районної ради Беспалого О.В. з головою райдержадміністрації Кіряком Р.В. та Северинівським сільським головою Шурановським А.В.

Вже незабаром територіальний підрозділ Пенсійного фонду України змінить адресу

Між Іванівською районною радою та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області досягнута домовленість про розміщення Іванівського територіального підрозділу в адмінбудівлі райради. Така необхідність виникла через значні витрати на оренду приміщень, в яких вже багато років працюють працівники Пенсійного фонду. Спільно з головою Іванівської райдержадміністрації Кір’яком Р.В., начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Буряченком О.Є. та начальником Іванівського територіального підрозділу Топалом Ю.І. оглянули службові приміщення, а також визначили об’єм ремонтних робіт для розміщення чималого архіву пенсійних справ. Вже незабаром отримувати послуги з пенсійного забезпечення в Іванівському районі стане ще комфортніше і приємніше, а також ці послуги будуть доступнішими для людей з обмеженими можливостями, адже наша адмінбудівля обладнана пандусом та додатковим під’їздом для людей-візочників.

ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області інформує

 

               І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Вовкович Михайло Володимирович

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Б.Ф.Деревянко, 55-А, смт. Іванівка, 67200

тел.:   04854-2-30-04

електронна скринька:od15probation.gov.ua,

сайт:www.probation.gov.ua,

код згідно з ЄРДПОУ 41847154

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8-00 до 17-00

п’ятниця: з 8-00 до 15-45

обідня перерва:   12-00 - 12-45

вихідний : субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. vзабезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. vнадання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. vорганізація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. vпробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. vдопомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. vособа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. vособа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. vособа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. vособа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. vзвільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. vможливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. vзбереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. vзбереження роботи та житла;
 4. vпозитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. vубезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. vсправедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 1. vзниження злочинності;
 2. vзниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 3. vпозитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 4. vдотримання міжнародних стандартів.

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. vДосудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. vНаглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. vПенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково:            Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості      

                                             волонтерів пробації.

 

Вітаємо Білчанську громаду!

Приємно, що наша Білчанська сільська рада (сільський голова - Костенюк П.Г.) за результатами цьогорічного обласного конкурсу “Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою ” посіла третє призове місце серед центральних районів. Слід зазначити, що територіальна громада Білчанської сільської ради щороку визнавалася кращою серед сільських рад району, і неодноразово вона представляла Іванівський район на обласному етапі та щоразу здобувала перемогу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів нашим громадам!

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.
Так, пунктом 10 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» (далі – Закон) визначено, що документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними.
Разом з цим, необхідно зазначити, що сьогодні укладання будь-яких угод про перехід права власності із земельними ділянками не може відбуватися без наявності кадастрового номера (ст. 132 Земельного кодексу України). До того ж для набуття права власності на нерухоме майно (будинок, гараж чи іншу споруду) також необхідно мати кадастровий номер на земельну ділянку, на якій розташовані ці об'єкти нерухомості (частина 6 статті 120 Земельного кодексу України). Кадастрові номери необхідні при оформленні переходу прав від одного власника до іншого. 
Крім того, на сьогодні активно проходять процеси наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Дуже часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки, і громадяни сприймають таку інформацію, що земельні ділянки вільні та перебувають у запасі.
Отже, уніфікована система кадастрових номерів гарантує захист права особи на землю.
Що таке кадастровий номер? Це індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Він присвоюється кожній земельній ділянці, розташованій на території України, для її ідентифікації.
Як присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, право власності (користування) на яку виникло до 2004 року? 
Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр», у разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).
Для виготовлення вказаної технічної документації та внесення відомостей про ділянки до автоматизованої системи державного земельного кадастру необхідно виконати низку процедур, зокрема: перевірку та обробку інформації на магнітному носії (обмінного файлу), внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру та внесення записів до Поземельної книги.
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється відповідно до статей 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій» на платній основі на умовах та в строк, що визначені договором з розробником такої документації із землеустрою.
Технічна документація із землеустрою розробляється землевпорядними організаціями, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління (http://odeska.land.gov.ua) розділ «Напрями діяльності», підрозділ «Експертиза».
Таким чином, з метою належного захисту прав на землю власникам (користувачам) земельних ділянок слід звернутись до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Робочий візит постійної комісії Одеської обласної ради


Сьогодні до Іванівки з робочою поїздкою завітали члени постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу - Кривошея В.В., Комаров М.С., під керівництвом голови постійної комісії Сеника Р.В. Мета візиту – разом з представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади району, дирекцією ДП “Хлібна база №77”, ТОВ “Агрошляхбуд” та представниками Одеської залізниці вирішити питання подальшої роботи станції Ротове. З цього питання ми неодноразово зверталися до керівництва Одеської обласної ради, приймали участь у засіданні профільної комісії облради, де відстоювали питання продовження роботи станції Ротове в якості вантажної так, як на цій станції знаходяться ДП “Хлібна база №77” та промислова зона ТОВ “Агрошляхбуд”. Державне підприємство є підрозділом Держрезерву України, а товариство з обмеженою відповідальністю – підрядною організацією з будівництва (ремонту) доріг, які здійснюють перевезення залізницею. Одеська дирекція залізничних перевезень вважає її нерентабельною, а для наших підприємств – вона важлива. Вислухавши всі сторони, члени постійної комісії облради рекомендували дирекції елеватора звернутися до Державного агентства резерву України щодо їх бачення подальшої діяльності державного підприємства, що належить до сфери управління Держрезерву України – “Хлібна база №77”. Свої висновки та рекомендації з цього питання найближчим часом надасть профільна комісія облради.

Сесія районної ради, 04.07.2019 року


Перед початком пленарного засідання традиційно привітали колег-іменинників, що відзначали свої Дні народження у міжсесійний період та з нагоди особистих ювілеїв вручили Почесні грамоти Одеської обласної ради Костенюку П.Г., Білчанському сільському голові, Козаковій О.І., в.о.Павлинського сільського голови. Привітали Якименка А.П. та всіх працівників нашого відділення поліції з професійним святом - Днем Національної поліції.

Сьогодні на засіданні чергової 27-ї сесії районної ради VII скликання визнані повноваження депутата районної ради Трандафіла І.І. та внесені відповідні зміни до складу постійних комісій і Президії районної ради. Далі депутати райради заслухали звіт про виконання районного бюджету Іванівського району за перший квартал 2019 року, внесли зміни до районного бюджету та низки районних програм: Доступної медицини та Здоров'я, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, профілактики правопорушень, підтримки молоді та працівників охорони здоров'я Іванівського району.

Затвердили нову редакцію Статуту комунального некомерційного підприємства «Іванівська центральна районна лікарня» Іванівської районної ради та внесли зміни до списку присяжних Іванівського районного суду Одеської області. Далі депутати прийняли рішення про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2019-2020 роки.

Дякуємо депутатам за роботу та підтримку рішень.

Президія райради, 03.07.2019 року

Сьогодні на засіданні Президії районної ради члени дорадчого органу доповнили порядок денний сесії питанням щодо змін до районної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки, а саме: Знам’янською сільською радою виділені кошти в сумі 56,0 тис.грн., які будуть спрямовані на придбання електрокардіографу портативного для місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Візит до Радісного


Відвідуючи сьогодні Радісне, депутат Одеської обласної ради Хачатрян К.А. разом зі Знамянським сільським головою Войниковим І.В., депутатом Іванівської районної ради Вдовиченком В.А. та депутатами ОТГ побували у місцевій школі, де цікавилися питаннями розвитку навчального закладу.

Далі відвідали музичну школу, на ремонт покрівлі якої за сприяння Князя Аршалуйсовича залучалися кошти з обласного бюджету в розмірі 500,0 тис.грн. А також побували в дошкільному навчальному закладі, спортивному залі та мали змогу поспілкуватися з жителями селища. Серед озвучених питань найгострішою проблемою на сьогодні є – водозабезпечення мешканців.

По завершенню робочої поїздки депутат Одеської обласної ради Хачатрян К.А. пообіцяв сприяти у вирішенні питання забезпечення Радісного питною водою.

буріння артсвердловини розпочалося


Нещодавно разом з депутатом Одеської обласної ради Хачатряном К.А., депутатами Іванівської районної ради Вдовиченком В.А., Шурановським А.А. та Северинівським сільським головою Шурановським А.В. спілкувалися щодо налагодження безперебійного водопостачання в Северинівській сільській раді. Тоді була озвучена ініціатива Хачатряна К.А. щодо буріння нової артсвердловини, на сьогодні вона втілюється у життя. В Северинівці розпочалися роботи з буріння нової артсвердловини.

Зустріч з ветеранами-пожежниками


Сьогодні на часі - створення районної організації ветеранів пожежної охорони Іванівського району. Задояний А.В., начальник Іванівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області, представники обласної ветеранської організації зустрілися з вогнеборцями району, що перебувають на заслуженому відпочинку та обговорили організаційні й кадрові питання.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31