Сесія районної ради, 21 червня 2018 року


На сьогоднішній 22-ї сесії Іванівської районної ради заслухали декілька звітів керівників - про виконання делегованих районною радою повноважень за 2017 рік, про виконання районного бюджету за підсумками першого кварталу поточного року, про роботу комунального закладу Іванівська центральна районна лікарня.

Для успішного впровадження медичної реформи в районі депутати районної ради затвердили районну програму підтримки працівників охорони здоров'я Іванівського району та внесли зміни до комплексної районної програми “Здоров’я”. Виконання програми дасть змогу якнайшвидше забезпечити заклади охорони здоров’я лікарями та молодшими медичними працівниками з базовою медичною освітою, створити для медпрацівників належні умови для роботи та проживання.

Далі депутати прийняли чотири необхідних для району програми - поводження з твердими побутовими відходами, з утворення містобудівного кадастру, зайнятості населення Іванівського району, розвитку культури в Іванівському районі. Також проголосували за внесення змін до районного бюджету у соціальній, культурній та економічних сферах. Сподіваюсь на успішне виконання запланованого. У фінансовій частині уточнення потребувала і програма з охорони, відтворення та раціонального використання лісів.

Серед питань, розглянутих депутатами, були: затвердження Положення про порядок обліку об'єктів нерухомого майна, доступу до матеріалів технічної інвентаризації нерухомого майна та реєстрових книг на території Іванівського району, затвердження Актів приймання-передачі загальноосвітніх шкіл у комунальну власність Знам'янської сільської ради та підготовка бюджетних організацій і житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

Загалом, більшість питань були проголосовані без обговорення, так як детально їх розглянули на депутатських комісіях. Дякую усім за роботу!

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31