Сесія, 21 грудня 2018 року


Сьогодні чергова сесія Іванівської районної ради розпочалася з хвилини мовчання. Так присутні вшанували пам’ять Окуня Михайла Васильовича, серце якого передчасно зупинилося вранці. Михайло Васильович понад 36 років був депутатом Іванівської районної ради багатьох скликань, вмів вислухати і надати пораду. Завжди допомагав вирішувати проблеми виборців Іванівщини. Світла пам'ять Окуню М.В.!

Іванівська районна рада затвердила бюджет району на 2019 рік. За прийняття бюджету, який забезпечить виплату заробітних плат педагогам та лікарям, виконання соціально важливих програм для незахищених категорій населення, проголосували усі з присутніх депутатів. Це дозволяє нам розпочати наступний фінансовий рік з бюджетом. Також розглянутий звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року та внесені зміни й доповнення до цьогорічного бюджету. Важливим питанням порядку денного стало прийняття рішення про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік. В цей день депутати заслухали звіт керівника комунального закладу роботу “Іванівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості” про роботу закладу та внесли зміни до штатних розписів Іванівської та Петрівської дитячих музичних шкіл, а також скоригували штатний розпис комунального закладу «Іванівська дитячо-юнацька спортивна школа».

Сесія ухвалила рішення про реорганізацією двох комунальних закладів - комунального підприємства «Редакція Іванівської районної газети «Степові зорі» шляхом його перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція Іванівської районної газети «Степові зорі» та комунального закладу «Іванівська центральна районна лікарня» Іванівської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Іванівська центральна районна лікарня» Іванівської районної ради Одеської області.

У різному згадували про добрі справи нашого колеги-депутата Михайла Васильовича Окуня, говорили про передплату районної газети Степові зорі та факти щодо використання піротехнічних засобів неповнолітніми.

Дякую колегам за небайдужість, сумлінне виконання своїх депутатських обов'язків та бажаю нам усім успіхів в новому році.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31