Позачергова сесія районної ради, 14.02.2019 року


З двадцяти двох питань порядку денного позачергової сесії районної ради – половина питань стосувалася фінансування, внесення змін і доповнень до районних програм та затвердження нових програмних документів.

Сьогодні депутати райради заслухали звіти розпорядників коштів про виконання районних програм, до деяких із них внесли зміни і доповнення, а також затвердили п’ять нових районних програм - це забезпечення проведення заходів мобілізаційної підготовки в особливий період; соціальна підтримка осіб, які бажають здобути педагогічну освіту та молодих педагогічних працівників Іванівщини; забезпечення режимно-секретної діяльності Іванівської райдержадміністрації; профілактика правопорушень; підтримка дитячого будинку сімейного типу та розвиток освіти Іванівщини.

Крім того, депутати внесли зміни до районного бюджету, а саме: затвердили субвенції, що надійшли з Державного, обласного бюджетів та бюджетів сільських, селищних рад.

Також депутатський корпус підтримав рішення про створення комунальної установи «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр». Установа знаходитиметься в Іванівці за адресою: вулиця Новоселів, будинок 18 а. Директора призначатиме на посаду та звільнятиме з посади засновник Центру – Іванівська районна рада. Рішеннями районної ради надана згода на безоплатне прийняття комп’ютерного обладнання та затверджені акти приймання-передачі об'єктів закладів культури, що розташовані на території Коноплянської сільської ради, а також об'єктів закладів позашкільної освіти (школи естетичного виховання) Знам'янської сільської ради.

Серед іншого депутати затвердили терміни свого звітування та внесли зміни до штатного розпису КЗ «Іванівська районна дитячо-юнацька спортивна школа».

У різному говорили про підтримку галузі медицини в районі, зокрема: забезпечення житлом молодих лікарів та відкриття відділення невідкладної допомоги.

Дякуємо депутатам за порозуміння, роботу та підтримку рішень.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31