Увага, конкурс! ІІРЦ

    Рішенням останньої сесії в Іванівському районі в березні в приміщенні ОЗ «Іванівська ЗОШ ім. Б. Ф. Дерев’янка» буде відкрито комунальну установу «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр». Головна мета діяльності установи – надання корекційно-розвиткових  послуг дітям віком від 2 до 18 років, підтримка та розвиток інклюзивних процесів в суспільстві, допомоги батькам та педагогам в роботі з дітьми  з особливими освітніми потребами.

     Планується, що КУ «Іванівський інклюзивно- ресурсний центр буде надавати корекційно-освітні  послуги, які передбачені діяльністю ІРЦ більш ніж 150 дітям району та об’єднаним територіальним громадам, які утворені в межах району. До освітньої установи за безкоштовною допомогою зможуть звернутися батьки дітей  з особливими освітніми потребами, починаючи з легких порушень мови, закінчуючи складними вадами розвитку. Після відкриття ІРЦ графік занять з дітьми будуть узгоджуватися з кожним індивідуально.

     Основна мета роботи ІРЦ полягає у наданні фахівцями допомоги дитині та батькам адаптуватися до навчального процесу, налагодити комунікацію з оточуючими та здійснювати психолого-педагогічний супровід впродовж здобуття освіти.

     За результатами комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини фахівці центру направлятимуть і надаватимуть допомогу у влаштуванні дитини з особливими потребами до закладів освіти.

     В березні відділом освіти Іванівської районної державної адміністрації буде проведено конкурси на вакантні посади директора та фахівців КУ «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр», після чого буде сформовано відповідний штат. Планується, що в центрі буде обладнано чотири кімнати. Серед них: кабінет лікувальної фізкультури, психологічної реабілітації, ресурсна та сенсорна кімнати. У свою чергу, кабінет для надання оцінки та психолого-педагогічної допомоги об’єднує такі зони: кабінет логопеда, сурдопедагога, практичного психолога тощо.

 

   Увага, оголошено конкурс на вакантну посаду директора Комунальної установи «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр».

   Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

•        копію паспорта громадянина України;

•        письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

•        копію трудової книжки;

•        копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

•        письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном  3-13-60.

До співпраці також запрошуються ініціативні, комунікабельні педагоги на посади вчителя -психолога, вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітологів.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31