Повідомлення про конкурс

   Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр».

     Повне найменування: – комунальна установа «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр».

     Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:ОЗ «Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Ф. Дерев’янка», за адресою: 67200, смт Іванівка, вул. Новоселів, 18 а.

     Найменування посади: – директор комунальної установи «Іванівський інклюзивно-ресурсний центр».

     Умови оплати праці: – посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.Посадовий оклад -5452 грн.

       Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ: – вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта”, "Корекційна освіта”, "Дефектологія”, "Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

       Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання: – претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до відділу освіти Іванівської районної державної адміністрації, за адресою: смт Іванівка, вул. Центральна, 93а, 67200, наступні  документи:

     - копію паспорта громадянина України;

     - письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

     - копію трудової книжки;

       - копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

       - письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

     Документи приймаються до 25 березня включно.

     Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Іванівської районної ради та сторінці відділу освіти освіти Іванівської районної державної адміністрації мережі «Facebook».

       Останній день прийняття документів 25 березня 2019 року.

       Дата, місце та етапи проведення конкурсу: І етап-26.03.2019, 27.03. -ІІ етап-іспит, 28.03.-ІІІ етап –співбесіда.

       Адреса: відділ освіти Іванівської районної державної адміністрації, смт Іванівка, вул. Центральна 93а.

     Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у методиста відділу освіти –Алли Олександрівни Кириченко за адресою: 67200, смт Іванівка, вул. Центральна, 93а. або за телефоном: 3-14-84, електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31