Сесія районної ради, 25 квітня 2019 року

Чергова сесія районної ради розпочалася з приємної миті – привітання колег-депутатів, що відзначили свої Дні народження у міжсесійний період, вручення Почесної грамоти Одеської обласної ради Водленщук Л.Я. і Почесної відзнаки Одеської обласної ради Колесникову О.І. та трішки сумної місії – сьогодні ми надали згоду на звільнення з посади головного лікаря КЗ “Іванівської центральної районної лікарні” Колесника Л.І. Леонід Іванович – гарний керівник, лікар-професіонал, добра і чуйна людина . Його знають усі не лише у нашому районі, а й за межами Одеської області. Він - лікар, який жив своєю роботою, а сьогодні ми оплесками його провели на заслужений відпочинок.
На пленарному засіданні голова районної ради Беспалий О.В. звітував перед депутатським корпусом за третій рік своєї діяльності на посаді голови Іванівської районної ради та обговорили питання, що протягом звітного періоду спільно вирішували. Майже три десятка питань було винесено на порядок денний двадцять шостої сесії Іванівської районної ради, головним з яких, звичайно, був блок фінансових питань - внесення змін до районного бюджету, виконання програми соціально-економічного розвитку за 2018 рік та виконання минулорічного районного бюджету.
Були внесені зміни й доповнення до ряду районних програм та затверджені три нових програмних документи. Деякі рішення районної ради зняті з контролю, хід виконання окремих рішень заслухані в порядку контролю.
Порядок денний сьогоднішньої сесії містив питання, що стосувалося стану законності та профілактики злочинності в районі. З відповідною інформацією виступив перший заступник керівника Роздільнянської місцевої прокуратури Коваль Р.Г.
Сесія ухвалила рішення про створення комунального некомерційного підприємства “Іванівська центральна районна лікарня” Іванівської районної ради Одеської області шляхом реорганізації (перетворення) комунального закладу “Іванівська центральна районна лікарня” Іванівської районної ради та підтримала заяву головного лікаря КЗ “Іванівська ЦРЛ” Колесника Л.І. про його звільнення. 
Депутати заслухали звіт райдержадміністрації про здійснення делегованих повноважень та затвердили містобудівну документацію “Схема планування території Іванівського району Одеської області”.
У “Різному” говорили про вклад сільських, селищних рад у реконструкцію приймально-діагностичного відділення невідкладної допомоги, кадрову політику та технічне оснащення цього відділення, а також кадрові питання КНП “Іванівська ЦРЛ”. 
Дякуємо депутату Одеської обласної ради Хачатряну К.А., що був сьогодні присутнім, за постійну підтримку нашого району, всім депутатам за проведену роботу та сподіваюсь в подальшому на активну співпрацю.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31