Візит до громад


Нещодавно разом з депутатом Одеської обласної ради Хачатряном К.А. та Коноплянським сільським головою Волошиним О.А. голова Іванівської районної ради Беспалий О.В. поспілкувалися з громадою Катерино-Платонівки про їх вибір приєднатися до Коноплянської сільської ради. В майбутньому після виборів Коноплянська ОТГ поповниться ще й такими територіальними одиницями Ширяївського району, як - Катерино-Платонівка, Ганно-Покровка, Маркевичеве, Крижанівка та Новоукраїнка. 
Під час зустрічі мешканців Катерино-Платонівки турбувало питання стану та ремонту доріг, а також автобусного сполучення з обласним центром. Найбільшої уваги в цьому питанні потребують жителі с.Маркевичеве, бо через стан доріг в цьому селі зовсім відсутнє автобусне сполучення.

Того ж дня, як голова Госпітальної ради, Князь Аршалуйсович відвідав Коноплянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та ознайомився з умовами роботи сімейного лікаря, забезпеченням та оснащенням амбулаторії. Також не залишилися поза увагою депутата облради питання закладів освіти Коноплянської ОТГ.
З активом територіальної громади с.Конопляне обговорили питання відсутності банківського терміналу на території сільської ради, без якого важко оплатити комунальні послуги. Щоб їх здійснити, треба їхати до райцентру. Жителів села також турбує питання недостатнього забезпечення ліками місцевого аптечного кіоску.

Підсумовуючи цей насичений день, впевнені, що всі порушені питання Князь Аршалуйсович не залишить без розгляду та сприятиме їх вирішенню.

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31