ДО УВАГИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

    Шановні колеги, просимо звернути увагу на інформацію про можливості навчання з питань реформ місцевого самоврядування і просимо проінформувати  сільських, селищних, міських голів, які цікавляться проблемами об’єднання громад.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ  РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ23 та 24 липня 2015 року у рамках Проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» ГО «Інститут громадянського суспільства» в співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Офісу реформ та за фінансової підтримки Європейського Союзу, проводить Інформаційну зустріч «Функціональна децентралізація в Україні» та дводенний навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» для представників органів місцевого самоврядування та працівників громадських організацій Одеської області.


23 липня 2015 року в рамках інформаційної зустрічі «Функціональна децентралізація в Україні» буде презентовано Проект ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» та обговорено практику застосування законодавства про добровільне об’єднання територіальних громад. З програмою інформаційної зустрічі Ви може ознайомитись за посиланням http://csi.org.ua/?p=5513
.

Якщо Ви бажаєте зареєструватись для участі в інформаційній зустрічі, просимо Вас до 15:00 22 липня 2015 року заповнити електрону On-lineформу, за посиланням http://goo.gl/forms/APgmE2VWLu, такими даними: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, e-mail.


Також повідомляємо, що для бажаючих взяти участь у навчальному курсі «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» ведеться окрема реєстрація.


Для реєстрації Вашої участі у навчальному курсі, необхідно до 15:00
22 липня 2015 року надіслати на електрону пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_self">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. такі данні: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, e-mail.


Звертаємо Вашу увагу, що учасники, відібрані для участі у тренінгу, додатково отримають індивідуальні запрошення з зазначенням місця проведення навчального курсу та детальної програми.

Контактна особа: Ступарик Катерина 050 6719004


Будемо раді бачити Вас серед учасників!

 

Календар новин

<< < Травень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31